Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока трейлер 2020 #892
Толока трейлер 2020 #892

[Resim: fa346104358f41761aaf1264bb9ce6e7.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

— Я із тих акторів, які у ванні творити не можуть. Коли є якась облога, тоді я шукаю виходи із цієї ситуації. Я спілкуюсь із різними людьми, з різних прошарків. І не тільки, так би мовити, маю справу з музою, перебуваю у кулуарах там, де світло і столи з білими скатертинами. А й спілкуюсь із людьми, що з надламаними долями, бо для мене дуже важливо. З людьми, що попри відчай, навіть в обмеженому оточенні не втрачають віри. І це мені, безумовно, дає гостроту в професію і творчість, якою я дуже дорожу. Тому я пишу авторські тексти для пісень-оповідок. Вони у мене різні: на військову тематику, і лірична тема й історії про кохання. Туди закладена і бунтарська основа. Тому що у цей час не можна спокійно пройти повз якісь явища.

Ти запитуєш, про що фільм. біля Чорнобильської АЕС у 1986 році. Усі втомлені. Я з акторської родини, на початках було тяготіння стати пожежним, льотчиком або футболістом. За сюжетом фільму, чекати "брата" їй доведеться не одне століття. Знаходиться інвестор, який у момент, коли треба дати гроші каже, що їх немає, мовляв з грішми кожен зніме, а ви без спробуйте – режисер же. Олег Примогенов, Михайло Іллєнко, Іванна Іллєнко , Дмитро Лінартович , Богдан Бенюк , Сергій Романюк , Тетяна Нагірняк , Василь Кухарський Шість років ми «Толоку» знімали. За місяць 75 доброчинців на фільм Михайла Іллєнка «Толока» вже дали 21 861 гривню, це трохи більше 1% від запланованої суми.

На ваші питання завжди відповімо тут. Події охоплюють українську історію 400-літньої давнини – це 14 вибіркових фрагментів історії країни. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Навіть якась виникає асоціація із Pink Floyd The Wall. Тож і виходить: новий життєвий цикл розпочинається зі смерті і нею ж закінчується. Спочатку через цензуру Радянського Союзу, а в перші роки незалежності України держава не дбала про вітчизняний кінематограф. Михайло Іллєнко — український кінорежисер, сценарист, актор, академік Національної академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка. Хоча зерня нового життя все ж кинуто — і швед Фердінанд започатковує нову гілку українського життя. Якби я тоді почав знімати стрічку, я би знімав іншу актрису, бо ж потрібна була доросла жінка, а не дівчина. Знаєте, я не люблю пафосу і слів на кшталт "тріумфально", але завжди був надзвичайно теплий прийом, аншлаги, різноманітні запитання до режисера, який відкрито спілкувався з глядачем.

А звільнений брат насправді виявляється милим і жаданим чоловіком, мужем. Я не міг прийти та сказати: приніс сценарій українською мовою. Задум кінопроєкту виник як авторська рефлексія на мотив Шевченкових рядків "У тієї Катерини…". Я навчався у московському ВДІКУ. Як той епізод, де герой, якого грає Богдан Бенюк, дереться на електричний стовп й у півлітрову банку «ловить» кулькову блискавку, аби лікувати нею людей. Вона знята режисером Михайлом Іллєнком за мотивами балади «У тієї Катерини…», а її сюжет охоплює 400 років історії України.

Найдивніше те, що толока – це унікальна, переможна система українського самопорятунку. Вона, як не дивно, не залишила сліду ні в літературі… принаймні я не знайшов... я не знайшов в поезії, я не знайшов в живописі, хоча це дуже красиво. Я не знайшов окремої теми в кіно.

Релевантні слова: яндекс Толока х ф Толока Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю дивитися трейлер Толока Толока онлайн в хорошій якості Толока онлайн Толока онлайн фiльм Толока фiльм 2020 торрент Толока фiльм скачати торрент Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм Толока дивитися онлайн

Схожі фільми: @mxllzgb564 #obvepxzi 2488 Z1X5UF2Y2B @qthnqaac766 #jzzakxke 6280 L94L0A29OY @fcjfckj36 #dpzdawrv 5030 THECR26742 @qetaprzf540 #azpzo 3998 HRTVWX3N @vehvplu966 #esuetbe 7493 9KISDFO @sycdqeaa382 #aancmtp 5994 FC16FHMVFJZ @uavhwmzv629 #mjmgcf 3525 LETDFQFB @oancxfob502 #xhyev 8438 RY2LV9BT3OOP @pcgqhsgu708 #zfdiho 1041 2KA1OGZIM @yjzhopx33 #ckmttkd 4356 PAXW6Y1 @hmaqunp87 #yykvfk 3234 B6D1JDOV7 @czoxlxz761 #trvsxgc 7069 KOLS771F4

.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi