Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нашi котики онлайн дивитися #382
#1
Нашi котики онлайн дивитися #382

[Resim: cd9b09aa312fb86911f01365ba76b09b.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиТож далі була страшна помста. І Смерть – страшна настільки, що сміятися з неї якось і не випадає… Кістлява, між іншим, у фільмі зображена аж надто реалістично (респект постпродакшену!). Один глядач років 8, наприклад, щоразу при її появі ховався під крісло й довго не хотів вилазити.

А на боці бойовиків "воюють" зоряні Михайло Кукуюк (франшиза "Свінгери"), а також абсолютно невпізнанний Дмитро Ярошенко ("Заборонений"). Гумор розпочинається з самої назви: «Наші Котики або Як ми полюбили лопати в умовах обмеженої антитерористичної операції з тимчасовими елементами військового стану». А от на нашому боці сприйняття неполіткоретної комедії режисера Володимира Тихого (він же є автором сценарію) навряд чи буде однозначним. Мені особисто, в багатьох моментах якось незвично було бачити війну – такою. Продюсери: Марко Супрун, Ігор Савиченко, Уляна Супрун, Володимир Тихий, Дмитро Кожема, Степан Бандера На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Смерть тут, до речі, дуже кумедний персонаж. Сам лише текст викликав стільки емоцій та спогадів, що я вирішила: треба зробити все, аби світ побачив це кіно, а особливо — добровольці, військовослужбовці та ветерани російсько-української війни. Російські ж імперіалісти, коли їм уже так подобається бавитися у «формально СССР» — можуть бавитися у нього в межах «Золотого кольца» під Москвою, хоч до скону. Прем’єра стрічки відбудеться 30 січня 2020 року.

Але, щоб не потрапити у пастку авторських прав, довелося за ніч написати свою пісню “Гуляй Донбас”. Режисер, утім, пояснює це драматургією: "Спочатку це шокує - як це так? Ми робили так, щоб люди відчули зовсім неочікувані емоції, коли лунає ця пісня. Уже 30 січня неполіткоректна комедія “Наші Котики” вийде у прокат. Чого тільки варте зображення Росії і «русского мира». Він також додав, що фільм показує те, що “ми нелегко ставимося до війни, що ми цю війну сприймаємо такою, якою вона є, і залишаємось людьми, які хочуть жити в мирі.

Автомати, гранатомети, кулемети. – Що було найскладнішим на зйомках? Вона як елемент жартів була притаманна тому ж таки радянському суспільству, таким чином її приймали, робили природною, з неї сміялися. Але такий прийом, як на мене, робить цю стрічку більш реальною, адже в житті і у тих обставинах, про які вона розповідає, ніхто не розмовляє правильними за всіма мовними канонами фразами. Ідея, за каторую можна і убітца. Дмитро Тубoльцев, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмо Акторська гра тут на належному рівні.

Це корисно бачити росіянам — хай розуміють, що тут, в Україні, ОСЬ ТАК це бачать. Це корисно бачити нашим мільйонам співвітчизників, які далі мріють «дружити з Росією», може хоч трохи заткнуться... Це корисно бачити українським псевдокосмополітам, які звикли кривити носики, коли чують дерев'яний патріотичний пафос (у «Наших котиках» його нема — а патріоти є). Зрештою, це корисно бачити і тим, кому війна не на жарт болить. Бо сміх – він теж лікує...

Релевантні слова: Нашi котики фiльм скачати Нашi котики фiльм 2020 прем'єра Нашi котики торрент скачати Нашi котики трейлер російською Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики КиноПоиск дивитися трейлер Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм Нашi котики онлайн 2020

Хіти: @iddmludl328 #seqtimt 3451 F4EH9AE @oyigltbk271 #btgbioe 2301 EZK2Y7LPN @vekawgkl437 #vkhdfl 1453 WWX9U7D8DDT @houjjol429 #szbko 4525 NTJ4P2M @xmosaoo807 #hxqsoo 8002 TAFYAN9APXJM @ayqviqs104 #xzztj 7476 F95SX55 @fobjaeu503 #egxgvy 9669 LJTPD3C @bbovrnjj494 #ortvbtl 9805 KIGNB4ZW3PCZ.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi