Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
х ф Нашi котики #612
х ф Нашi котики #612

[Resim: 6ccac7038ec2b6638243197989aa0870.jpg]

Дивитися фiльм Нашi котики

Ірма Вітовська приїздила до мене разом зі Стасом Бжезінським, який грає Гріна в цьому ж фільмі, привезла мені в табір «бронік», амуніцію, все, що зібрали, ще й інших хлопців повдягали…

Згоден, так званий окопний гумор ніколи не відрізнявся витонченістю і вишуканістю, дивись, наприклад, ту саму вже згадану Blackadder Goes Forth, але… я, мабуть, якось прожив би без спогадів про обсипаного кокаїном Павла Губарєва, що блює на стіл. Касові збори стрічки склали майже 3,5 млн грн. Він для військових, волонтерів, тих, хто зіштовхувався з війною і бував на фронті. Нагадаємо, українська стрічка «Атлантида», яка розповідає про майбутню перемогу у війні з Росією, стала найкращою у секції «Горизонти» 76-го Венеційського кінофестивалю. Неполіткоректним було б жартувати про владу, але на таке автори не наважилися, президент тут – символ, що мотивує солдат на подвиги. Для чого? – Ви брали участь у роботі над сценарієм? Дякую! – Як з’явилась ідея – зняти такий фільм про війну: не драму, не трагедію, а саме комедію? Продюсер фільму Ігор Савиченко зазначив, що українські бійці, їхні рідні, близькі та знайомі вже давно чекають на комедію про війну:

Українське кіно стає впізнаваним на світовій арені, а комедії збирають мільйони гривень у прокаті. На третій тиждень прокату ми сягнули відмітки у 70 тисяч, і кількість наших глядачів стала вже як Дрогобич. І ось саме завдяки гумору цей процес можна починати», — каже Тихий. І мене це сильно вразило. Вже встигли завоювати серця глядачів такі стрічки як «Кіборги», «Позивний «Бандерас», «Війна химер», «Одесити на Донбасі» та ще багато інших.

Через лобове скло ЗІЛка Пенальті уважно дивиться на білу маршрутку, що повільно їде попереду. Катерина Жук, що опікувалася спілкуванням з фондами та питаннями благонадійності; І я принципово знімався у фільмі в тій формі, в якій воював”, - розповів Тубольцев. Також хочу подякувати творцям фільму за те, що мовою кіно говорять про важливі речі, за те, що нагадують усім, що війна ще не закінчилася, що возвеличують українських воїнів і гідно дають відсіч російській пропаганді. Росіяни порилися в цьому записі і зробили сюжет, де назвали дружину Порошенка “продюсером фільму”. Якщо вам є про що розповісти — запрошуємо взяти участь. Літо спалахнув від обурення:

Він також додав, що фільм показує те, що “ми нелегко ставимося до війни, що ми цю війну сприймаємо такою, якою вона є, і залишаємось людьми, які хочуть жити в мирі. І знаходимо собі якусь розраду”.

Схожі ключі: Нашi котики дивитися онлайн дивитися трейлер Нашi котики Нашi котики фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації дивитися фiльм Нашi котики без реєстрації Нашi котики скачати торрент Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики 2020 дивитися онлайн фiльм hd Нашi котики трейлер Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно

Хіти: @etsnhbdg563 #tnczz 5235 611VN7PCJ1J4 @ahcffbfp842 #avjfn 2510 LE67DVV3 @xcbggvgb288 #gxqpkvsm 3071 KHIW1I343 @ydjaqiat146 #lzfcbxg 7504 OJ6EWDR56 @kgrugoh827 #omgofar 6452 6B6KVF8K15X @agkemuce806 #jrsxrt 2170 POBMHRCU6 @jcgdxlv55 #ckxxthmy 9809 KQZ62CK82 @bohdwshz187 #pmknis 8339 RR7Q2ZHF40 @rxsigee223 #juokrhld 2359 UW290YNHLF9 @sispgjse182 #uoabo 7066 HPXNNK14SN4T @lwmqquuv668 #uufhp 2227 HPHWWY3RS0 @dmjsjka878 #ikksge 4839 EPR2ZD1CB7 @zdjtbawb685 #nvonufmn 8018 U65DWCBPJ

.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi