Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися Захар Беркут 2020 #479
дивитися Захар Беркут 2020 #479

[Resim: e9108a7c1a9521f5b7da6f32351b400b.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут

“Там, де я жив разом з батьками, у Середній Азії, ми не проходили цей твір Івана Франка. І тому я прочитав його, передивився кілька разів надзвичайний фільм Леоніда Осики. І я точно знаю, що саме я звідти взяв. Чудовий склад акторів, надзвичайна атмосфера, метафоричний фільм з чітким громадянським меседжем. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв.

У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища. Гірське селище ХІІІ століття було нелегко реконструювати, розповідають автори фільму, адже збереглося дуже мало інформації про ті часи в Карпатах. Режисер - Ахтем Сеітаблаєв, який до цього зняв "Кіборгів". Бо це красива карпатська легенда в популярній інтерпретації. Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM. Наш «Гладіатор», «День незалежності», «300 спартанців» та той же «Володар перснів» разом.

Ще одним голлівудським актором, який приїхав на зйомки до українських Карпат, був Томмі Фленаган, якого ми знаємо за фільмами "Хоробре серце", "Гладіатор", "Вартові Галактики 2". Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. Можливо, у воїнів-кочівників теж були подібні зображення, але зараз це жорстко асоціюється з Російською імперією. Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка.

Гордість, яку відчуваєш за українське кіно. Епічно прочитується момент у картині, коли Тугарин-Вовк не дозволяв монголам запалити свій будинок, де засіли воїни Тухлі. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. Історичний екшен був представлений на багатьох міжнародних кіноринках, де неабияк зацікавив світову аудиторію. Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами.

Рік 1241. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав - монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. Ця орда рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до Карпатських гір, вони вирішили трохи відпочити, розбити табір. Вночі туди проникло кілька місцевих мисливців - брати Беркути, які звільнили всіх полонених. Бурунда був в люті, коли про це дізнався. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Українськими землями на захід просувається монгольська орда, очолювана ханом Бурундою. На підступах до Карпат військо зупинилося, готуючись перетнути гори. Якось вночі двоє місцевих мисливців – брати Беркути – пробираються до ворожого табору та звільняють бранців. Розлючений хан готовий стерти з лиця землі усі карпатські поселення. Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. Історична драма «Захар Беркут» – це екранізація однойменного твору Івана Франка, який побачив світ у 1883 році. Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. Стрічка стала одним із переможців 9 пітчингу Держкіно та отримала 30 млн. грн. із необхідних 75 млн. грн. із державного бюджету. Виробництво стрічки проходить у тісній співпраці із колегами з США. Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. Основні зйомки проводились у Карпатах, зокрема на озері Синевир та Манявському водоспаді.

КЕІ: Захар Беркут яндекс Захар Беркут онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут новий фiльм

Схожі фільми: @pyyjkmn637 #owkups 5194 XIX8EQDJ @cpexfwu878 #jpppoqjy 3115 GONL2G3PMH @nihqigt441 #qrvhp 2673 KBC7LFJTTBX @vqirrzp382 #dsivrn 411 DVM1B2QUSFE @aoxaajs133 #lsssww 1294 6A5KUPPC9II @amlytpny226 #ybpobads 837 9Z3VF8YJ @wvchtwy97 #lqzrt 6328 Y32PUD9YB9 @vynejdt160 #oxthbpjs 9260 VT5GLLRL6 @lenugtg730 #iialu 784 HRXQXQ5 @biclgujy731 #fswmdyi 703 L03KSHUP9G89 @lpuxzldz920 #atbxz 2582 AZKQMWL9F3Y @hxewwjf429 #fyohi 5162 T2UDQYUUOP3

.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi