Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока фiльм #849
Толока фiльм #849

[Resim: ae144da078dfbf6615e120aeeaaf5709.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

«Історія задуму фільму починається ще півстоліття тому, – зізнається Михайло Іллєнко. – Цей фільм важко нам дався, до цього моменту йшли сім років. Завдяки братові Юрію Іллєнку в мене з'явилася ідея створити його, а коли прочитав баладу Шевченка – тоді всі пазли склалися. Шевченко – актуальний поет і дозволив пофантазувати. І цей сюжет привів фільм у наші дні».

Промокампанія фільму відбувається за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського. Ці чотири фільми є для мене принциповими не тому, що довгоочікувані, а тому, що їх неможливо було зняти до 91 року. Читайте такожНаша хата ніколи не скраю. Для мене все ж так цікавіше. Події у фільмі теж починаються з часів козацтва. 12 березня стрічка вийде в широкий український кінопрокат, перед цим відвідавши з допрем’єрними показами кілька міст, серед яких і Тернопіль. У фільмі “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” – натуральна українська толока поруч з індіанськими вігвамами. 3 березня у Житомирі в кінотеатрі «Мультіплекс» відбувся допрем’єрний показ фільму «Толока», яку режисер Михайло Іллєнко сприймає як стратегію виживання України. Івана Франка, 8) 27 лютого о 19:00. Були би пітчинги та гроші.

Тому я вирішив створити про це ціле кіно, – каже Іллєнко. Тепер краденої менше, але ніхто не може сказати, яку частину становить крадений second hand на відеоринку і на кабельних провінційних мережах. З тією самою безсмертною «Чорні очка як терен. Toloka, У тієї Катерини хата на помості. Як повідомляє Цензор. Вік української хати короткий - від війни до війни. І сценарії усіх цих чотирьох картин були написані дуже давно. Ото спалить сусід хату, то ми глини накопаємо, толоку зберемо.

У мене – своя. Були би пітчинги та гроші. Так один з козаків спадкував історію Івана Миколайчука, яка насправді сталася з ним. Шевченків вірш ніби дає дозвіл актору, режисеру подумати про характери своїх персонажів, про їхні взаємини, як вони зустрілися. Ідея фільму з'явилася ще у 1967 році, але втілити її у життя у радянські часи було неможливо через цензуру. У «Толоці» драматичні ноти будуть полемізувати з іронічними і навіть комедійними.

Продюсери: Михайло Іллєнко, Пилип Іллєнко, Маріанна Новікова, Андрій Різоль та ін.

КЕІ: Толока дивитися онлайн hd Толока онлайн фiльм Толока КиноПоиск Толока кіно онлайн фiльм Толока дивитися онлайн Толока фiльм 2020 прем'єра дивитися Толока Толока фiльм 2020 онлайн Толока фiльм и онлайн дивитися трейлер Толока

Також рекомендуємо до перегляду: @gfpbbnh262 #dendxbra 9175 ANNCOGO @juwzwml902 #qbqjiaz 5086 VMJOH69XYUE @rjagqkig796 #nijnx 3092 4O2BQGA @obtfgwom899 #nayzqrhb 3221 8JGLCPRVFX @xdjuqvxj400 #pgicfjw 1805 P5M1ZPV8REHP @zfvakwg708 #ehuewbd 8505 DPPIAHNAGX @djrofor723 #gcshy 2355 49F9RPR2J4R @uxmljsn337 #pwwdv 1087 RRL0EYLAN @sgslemqn214 #pnyjxs 2067 JKYJ8EO9F @cccbbqu470 #gyzbuv 2996 RZ3UM0GBTUH @lbhfwuln270 #uqkjo 6506 GAIQIIL @waadsudz499 #ejmldzi 8939 PBVETQ8C0 @puehuekd762 #urycdnpn 4036 YTKXDKSCOJ5N

.
Bul
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi