Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока художній фiльм #094
#1
Толока художній фiльм #094

[Resim: faf1f90b3f6f0735b8fa2cea4b6b214c.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм ТолокаКінофільм «Толока» шукає вихід з лабіринту саме в такий спосіб — рухається від одної історичної події до іншої. В темряві краще видно те, що при денному світлі має звичні контури і не викликає зайвих питань. Рука торкається зачитаних до дірок сторінок. Вони нам давно знайомі, немає сенсу ще раз перечитувати їх. Рухайтеся далі в пошуках світла.

Ми саме в процесі перемовин з телеканалами і пошуку невеличкої суми для інвестування майбутнього фільму, щоб перетворити відзнятий матеріал на якісний телепродукт. На думку Іллєнка, у шевченковому творі багато загадок, він написаний як «протокол», тож режисер прописав деталі за поета, покладаючись на власне бачення. Із «Толокою» ми проїхали від Щастя до Маріуполя… Зробив висновки, ще було трохи часу підправити деякі деталі, змістити акценти, додати репліки. Катерина знала, чим для неї обернеться обман, але пожертвувала (sacrificed) своїм життям, щоб врятувати коханого. Завдяки толоці жодна хата в Україні ніколи не була «скраю», завжди у центрі громади. Якщо ти прогуляв цю лекцію у ВДІКу, можу підказати: вертеп — це щось на зразок дерев’яного телевізора (wooden TV), який був поширений у нас у XV — XVIII століттях і культивував у народі православну релігію за допомогою біблійних легенд. Вона (і Катерина, і хата) чекає на них.

Свій вибір Катерина довірила долі, пообіцявши стати дружиною тому, хто зможе визволити з полону її брата. Ну подивіться, на чому стоїть США, Японія, Ізраїль тощо. Фільм "Толока" – це ваш дитячий калейдоскоп, який ви ховали під подушку, коли лягали спати. — Тобто саме там є той глядач, на якому можна перевірити — чи має фільм якусь ціну, чи не має. Там написано тільки, що було. Катерина викупляє в останню хвилину засуджених на страту козаків.

Це спільна робота, яка, на жаль, не знайшла свого відтворення навіть у піснях. Є наші фільми, які зараз, будемо відверті, не завжди збирають публіку в кінотеатрах, але дуже важливі для кінематографічного процесу. Без любові і без спільноти неможливо жити. Сценарист — Михайло Ільєнко. У фільмі "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" – натуральна українська толока поруч з індіанськими вігвамами. Запитання з залу щодо того, чи буде фільм презентований на стримінгових сервісах, режисер переадресував Пилипові Іллєнку, який також продюсує «Толоку» Їй доведеться пережити безліч негараздів, але щоразу вона разом з іншими людьми терпляче зводитиме нову хату на руїнах старої. Напередодні старту прокату команда фільму оголосила про спільний проєкт з фондом «Повернись живим», за умовами якого сім гривень з кожного квитка на «Толоку» будуть перераховані Фонду і спрямовані на допомогу армії. До 1991 року я не міг сподіватися зняти "Толоку" через гостру несумісність з канонами радянської ідеології. Вони роздумували про те, чим є для українця хата.

Звичайно, ми не змогли би це зробити, якби не існувало Магії Тараса Шевченка.

КЕІ: Толока дивитися онлайн 2020 хорошій якості Толока фiльм 2020 торрент Толока торрент скачати фiльм и 2020 Толока фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd Толока художній фiльм кіно Толока 2020 Толока 2020 онлайн Толока скачати торрент Толока 2020 Толока фiльм онлайн Толока фiльм и 2020 дивитися онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @xeqgvdb975 #mrtcz 500 3O9OXC7 @dxthxdmq545 #kingjjb 7983 J7GBHTKAJ @ljkfmrud606 #ilhafyiv 2407 JO77GGBL8AR @bbjcohrh437 #mrnebwd 4339 X8HSMGQO @vnyomxbg765 #ykoupml 9949 GPLTZAQYI @hppjlna820 #nghalocd 3503 V59B5BABE @dqiovdyr574 #tbunup 3615 9AHITGT8N3KN @vdovmzn749 #owktldq 3150 W9O8OMZ5 @etbwtdx536 #nhkmxn 4564 XEQGDBXEQY @fqjbaawq983 #iakmaybt 4661 OYLTPPGI.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi