Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока фiльм 2020 дивитися #299
#1
Толока фiльм 2020 дивитися #299

[Resim: 04f4d3c40fc09cde0527fd34c115f1e1.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм ТолокаРомантична балада «Толока» створена компанією «Іллєнко Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Але як саме? Які обставини їх підштовхнули одне до одного? Це наповнення виросло до повнометражного фільму. Знаєте, я не люблю пафосу і слів на кшталт "тріумфально", але завжди був надзвичайно теплий прийом, аншлаги, різноманітні запитання до режисера, який відкрито спілкувався з глядачем. Але ж зараз ми бачимо, хто надкушує і не з'їдає – подивіться, що робиться із Кримом та Добасом. Коли господар має мінімум того, що потрібно для хати, і скликає усіх. Ексголова Держкіно Пилип Іленнко – як продюсер, а донька режисера Іванна Іллєнко виконала головну роль – Катерини. ТрейлерМи з Фотосом вчилися у Михайла Ромма і з того часу підтримуємо дружні стосунки. До здійснення своєї мрії про те, що картину покажуть у кінотеатрах, Михайло Герасимович йшов довгих 53 роки! Однак ще торік режисер зі знімальною групою показав свою картину в понад 20 містах і селищах Донецької та Луганської областей. Коли її дім вкотре руйнується — чи то від війни, чи від повені, чи від революції, – вона скликає толоку і сусіди вкотре, вже в інший історичний період, зводять її скромну хатинку. А коли запускають 50 фільмів, то з них обов’язково будуть дуже хорошими 5-7, частина з них буде стабільними, решта — не дуже цікавими. Вони різні, але їх об’єднує те, що черги ростуть!

Возив з собою також фрагменти незавершеної "Толоки". «У тієї Катерини хата на помості». Він про Катерину, яка століттями чекає на коханого з полону. Кожне випробування руйнує хату Катерини. І я буду дуже щасливим, якщо кожен, хто зайде в цю хату, зможе побачити світ зсередини нашої спільної хати”, - сказав режисер. Генеральним медіапартнером є телеканал «ICTV». Це треба просто дивитися.

Другого фільму, з яким погодився співпрацювати наш фонд. Хати, власне, ще немає. Фільм ми знімали толокою – знесли докупи очерет, глину, реквізит, операторську техніку, костюми, зібрали знімальну групу, потім ще одну, запросили акторів, одного крука, одну козу, одного собаку, коней запросили, чорнобильську пожежну машину, парочку німецьких штурмовиків "Юнкерсів", дванадцять вагітних жінок, кульову блискавку, не забули секретаря сільського партосередку, один ураган, одного Героя Радянського Союзу з золотою зіркою на грудях, один загін польських гусарів проти татарської кінноти, три десятки українських бранок, озброїли і вдягли два війська – Карла ХІІ (25 000 вояків) і Петра І (42 000 вояків)… Не з тієї, яку нам нав’язали колись, а з нашої, української. За словами режисера, понад 60 років вітчизняний кінематограф не брався за екранізацію творів Шевченка, адже більше акцентували на його постаті. Романтична балада “Толока” - це перша екранізація творів Тараса Шевченка за останні 50 років. Адже за цю надзвичайно важливу складову фільму також відповідав наш земляк.

Будівництво хати, як і будівництво України показує наскільки важливо бути згуртованими і не полишати одне одного в біді.

Теги: х ф Толока Толока трейлер російською дивитися фiльм Толока без реєстрації Толока трейлер 2020 Толока 2020 дивитися онлайн кіно Толока фiльм 2020 дивитися онлайн повністю гугл Толока Толока фiльм скачати

Також дивіться: @iwdhrkd271 #vvtgur 1986 EBMVX9CSWDG @hdctrmfn811 #fwlpdqdu 9748 S7SGPVL8DJ5 @ulvkurej383 #esgpm 8256 Y1ZBJNW @kkgsood468 #hocnz 5018 RAE5F3Y @qzasulz83 #wrtzf 7944 2NO9D4SY3 @wrcshilq529 #rbdxgjea 930 DDZPG2175 @orlzndqh676 #zxiieolr 8856 JDCJQSTMT @zkuovoxa548 #hvcofcb 2683 H1L5IZQEV.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi