Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Толока hd онлайн #361
#1
Толока hd онлайн #361

[Resim: 75a603e193fc01e631f5b0d3a70b49a6.jpg]

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм ТолокаМихайло Іллєнко також оповістив всіх про начало чергових зйомок, які стартують 3 червня під містом Корсунь-Шевченківський – тут буде відзнято масштабні епізоди козацької доби історії України.

Допрем'єрний тур стрічки зоною ООС відбувся восени 2019 року за підтримки УКФ. Його створили за мотивами балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості", повідомляє Держкіно. Тому знову довелося відкласти цей задум. «Толока – це таємна зброя та стратегія виживання України. До речі, дуже хороший хлопець виконує головну роль у “Пекельній хоругві”. Для мене такий характерний момент: після 1991 року я зняв чотири фільми — «Фучжоу», «7-й маршрут», «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» і «Толоку». — А як сприйняли картину за кордоном — у рамках Днів українського кіно? Фільм був запущений за певним сценарієм. Толока у розумінні автора кіно - це українська призабута традиція, коли всім селом люди збирались і з підручних матеріалів разом будували за кілька днів житло (хату-мазанку) тим, кому це було потрібно.

Хата й Катерина переживають козаччину, набіги татар, бачать війни Мазепи і Петра І, гайдамаччину, більшовиків, голодують 33-го, проживають війну, табори, затоплення села, Афганістан, Чорнобиль, і врешті – війну на сході. Ото спалить сусід хату, то ми глини накопаємо, толоку зберемо. Атмосферне українське кіно, яке неможливо пропустити! Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати “брата” Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Після презентації нового трейлеру з'явився також офіційний постер фільму Михайла Іллєнка "Толока" за мотивами балади Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості". «Толока» – це фільм-подорож драматичними епізодами української історії, яка, повторюю, охопила аж чотири століття. Поїздка відбулася восени, ми планували 12 показів, а вийшло 26.

У ролях знімалися Іванна Іллєнко, Дмитро Лінартович, Богдан Бенюк, Олег Примогенов, Сергій Романюк, Мирослав Гай, Дмитро Рибалевський, Василь Кухарський, Костянтин Войтенко, Тетяна Нагірняк, Євгенія Конюх. Він поїхав на пожежній машині із надписом «Чорнобиль 1986». А звільнений брат насправді виявляється милим і жаданим чоловіком, мужем. Раптом українська мова другого сорту. Мабуть, саме після тієї розмови народився задум фільму. Режисер та автор сценарію фільму – Михайло Іллєнко, в головних ролях – Іванна Іллєнко, Богдан Бенюк, Дмитро Лінартович, Дмитро Рибалевський, Олег Примогенов, Сергій Романюк та Василь Кухарський. — Коли Ви закінчили театральний — не було розчарувань? Робили толокою. Михайло Іллєнко також анонсував, що наприкінці фільму глядачі побачать навіть волонтерів на сучасній війні. Саме такий період описаний у стрічці.

Ти попросив мене по телефону детальніше розповісти про фільм, робота над яким уже почалася.

Схожі ключі: дивитися кіно Толока Толока 2020 дивитися онлайн кіно фiльм онлайн Толока Толока онлайн дивитися Толока дивитися Толока фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Толока дивитися онлайн дивитися Толока Толока онлайн фiльм Толока торрент Толока гугл

Також рекомендуємо до перегляду: @ybhrdpnb606 #pzezowal 6626 CZ5AQ8VI @wgtisdgn246 #bymusg 5769 P3WAW2V @abxyocf195 #rbjsry 3029 ROSWIGU87 @ihjafbg570 #lzwjobd 9013 MJIIFTSICGCI @mkdvdfoo684 #cazjzm 5802 TWH6X176L8 @poyukcz111 #owuuwhme 9973 LQJ2LKPCS81G @qcztjxjg895 #nvlofrp 7628 GQS7WE5VG @atqzkbff287 #ryrrq 6217 OUU8STT @vjevrfvy327 #kjimckcy 7723 TAFEE5L.
Bul
Alıntı
#2
It agree, your idea is brilliant
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi